V-Pills Gold İçeriği

V-pills Gold Formül

V-Pills Gold içeriği ile her yetişkin erkeğin gönül rahatlığıyla kullanabileceği muhteşem etkilere sahip bir üründür. V-Pills Gold içeriği tamamen bitki özlerinin karışımından elde edilmiş, %100 doğal ve bitkisel bir üründür. V-Pills içeriğinde asla yapay ya da kimyasal bir madde bulundurmaz. Bu sebepten dolayı da bu penis büyütücü ürünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir yan etki ile karşılaşmazsınız. Hem vücut sağlığınızı hem de cinsel sağlığınızı koruyabileceğiniz bu penis büyütücü ile cinsel hayatınıza yepyeni bir boyut kazandırabileceksiniz.
Peki ne var bu penis büyütücünün içinde;

 

B3 vitamini (Niasin):

Tıpta Nikotinik asit ya da Nikotinamid olarak da bilinir. Suda çözülebilen vitaminler içerisinde yer alır. Işığa ve Isıya karşı dirençlidir. Yüksek sıcaklıkta vitamin özelliklerini koruyabilmektedir.
Niasin (B3 vitamini ) insan vücudunun enerji üretimi için oldukça önemlidir. Karbonhidrat, yağ ve proteinlerin enerjiye çevrilmesinde payı büyüktür.

Kolesterolü düşürücü yanıyla da bilinir. Kalp krizi tehlikesi bulunan kolesterol hastaları için tavsiye edilmektedir. Güçlü bir sinir sistemi ve kan dolaşımı için önemli olduğu ve zihni kuvvetlendiren yapısı bulunduğu tespit edilmiştir. Cilt sağlığı için çok önemlidir.

Zihni kuvvetlendirici etkisi sebebiyle istikrarlı biçimde alınması Alzheimer riskini azaltır.

 

E vitamini (Tokoferol):

Yağ içerisinde erimekle beraber, sıcağa, alkali ortama ve ışığa karşı duyar gösteren vitamindir. Ultraviyoleye maruz kaldığında bozulan bir yapısı vardır.

Antioksidan özelliği sahip olan E vitamini, oksitlenmeye karşı doymamış yağ asitlerini koruyucudur. Damar tıkanıklıklarını kanı akışkan hale getirerek önler. Hücrelerin sağlığında önemli rol oynayıp, yenilenmesine yardımcı olur. Zararlı hücre çoğalmasını durdurarak tümörlere karşı mücadele eder.
Ve yine B3 vitaminin de olduğu gibi Alzheimer hastalığına karşı koruyucu etkisi söz konusudur.

 

Crataegus pinnatifida(Alıç):

Ülkemizde Alıç adıyla bilinir. İçeriği sayesinde damarların iç kısımlarında plaka yığılmasına mani olur ve bulunan plakaların da törpülenerek zamanla yok olmasını sağlar. Kan damarlarında kolajen bütünleşmesinin oluşmasına yardımcıdır ve kolesterol seviyesini düşürür.
İçerisinde yer alan flavanoidlerden dolayı kalbe kan taşıyan damarları genişleterek kan
akışını hızlandırır. Genişlemiş damarlar sayesinde kalbe oksijen takviyesi güçlenir.

 

Epimedium sagittatum (Keçiboynuzu):

İçeriğinde Manganez minerali oldukça boldur. Manganez, cinsellik hormonlarının kaliteli bir biçimde oluşmasında önemli rol oynar. Kısırlık ve yorgunluğa karşı ciddi şekilde yardımcıdır. Kolesterol içermez. İçerisinde kafein barındırmaz. İçerisinde süte oranla 3 kat daha fazla kalsiyum bulunur. Testosteron seviyesini arttırıcı özelliği bilinmektedir.

 

Catuaba:

Afrodizyak etkisi bilinen bu bitkinin uzun yıllardır erkekler üzerinde tedavi amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Hintliler yüzyıllar önce Brezilyada yetişen bu bitkinin etkisi keşfetmiş ve bitkiden övgü ile bahsetmişlerdir. Catuaba sinir sistemini uyarak penisi uyarıcı etkisi ile iktidarsızlığa karşı mükemmel bir çözümdür.

 

Saw Palmetto:

Amerikan yerlileri cinsel organlarını ve idrar yolu sorunlarını tedavi etmek için kullanırlar. Saw Palmetto erkeklerde prostat ve mesane yolu iltihaplanmalarına karşı direnç gösterici etkisi ile bilinmektedir. Afrodizyak etkisi ile cinsel uyarıcı yönü popüler olmasını sağlamıştır. Testosteron ve östrojen dengeleyici yönüyle her iki cins içinde kullanımı uygudur.

 

Muria Puama:

Brezilyada kudret ağacı olarak bilinen bir bitkidir. Tarihsel yazıtlar Muria Puama’nın yetersiz cinsel istek ve erekte olamama durumuna karşı etkili olduğunu söylemektedir. Cinsel istek arttırıcı etkisi ve afrodizyak etkisi vardır. Üreme sistemine, strese, sindirim sitemine iyi geldiği son klinik çalışmalarla desteklenmiştir.

 

Ginko:

Beş asırdır Çin’de bitkisel ilaç olarak kullanılmaktadır. Günümüzdeki çalışmalar neticesinde Ginko özellikle Beyincikteki damarlar üzerindeki olumlu etkisi ile hafızayı güçlendirdiği bilinmektedir. Kan akışını ve kandaki oksijen miktarını arttırarak ereksiyon problemine çözüm olarak kullanılır. Ayrıca zihinsel yorgunluk ve halsizlik gibi yaşlılık belirtilerini önlemekte yardımcıdır.

 

Ginseng (Panax):

Yine Çin geleneksel tedavi yöntemleri arasında kullanılan bir bitkidir. Günümüzde halsizliğe karşı günlük kullanımı milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Vitaminlerin emilimlerini kolaylaştırıp kan akışını hızlandırarak vücuda ciddi miktarda enerji sağladığı söylenmektedir.

 

Damiana (Turnera Diffusa):

Libido arttırıcı bitkiler arasında yer alır. Amerika’da bulunan aromalı bir bitkisidir. Yapraklarına tıp alanında bolca ihtiyaç duyulur. Yaprakları uçucu yağlara sahiptir.

Afrodizyak etkisi sebebiyle her iki cins üzerinde stres ve depresyon engelleyici etkileri, zihinsel düzenleyici olarak tanınmasına sebep olmuştur

 

Lösin:

Proteinlerin içinde yer alan en bol miktardaki aminoasittir. Yetişkinliğe kadar en uygun gelişim ve orta yaş ve üzerinde azot balansı için gerekli bir besindir. Kaslarda gelişiminde ve proteinlerin emiliminde ve yıkımında başrol oynadığı bilinmektedir. Bitkisel ve hayvansal proteinlerin yapısında bulunur.

 

Tribulus Terrestris (Demirdikeni):

Protein emilimine aracıdır. Kasların daha çabuk gelişmesinde önemli bir yardımcıdır. Vücutta testosteron salınımını devreye sokar ve testosteron oranını ciddi miktarlarda arttırabilir.

 

Kayen Meyvesi:

Vücutta kan dolaşımını tetikleyici özelliği ile bilinir. Biber kökenli bir meyve olarak anılır. Geleneksel tedavilerde yaralanmalar içinde kullanıldığı söylenmektedir.

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi V-pills Gold; bitki, meyve ve hayvansal gıda ürünlerinden elde edilen özlerden oluşmaktadır. Kullanımı oldukça güvenlidir. Penis Büyütücü etkisinin yanında vücuda bir çok faydası vardır.


Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

V-Pills Gold İçeriği(1 Yorum)

  • Yunus Yunus

    v-pills içinde kimyasal yoksa nasıl büyütüyor? bitkiler kullanarak bu kadar erken penis büyütme vaadi normal mi?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?