V-Pills

V-Pills orjinal yapısı ile yenilendi ve içeriğindeki bitkisel bileşenler insan metabolizmasına tam uyumlu olarak genişletildi. Özellikle kökenini Çin bitkisel tıbbından (Chinese herbal medicine) alan ve modern farmakoloji ile bitkisel etkileşimini insan fizyolojisine daha da gelişmiş şekilde uyarlayan V-Pills, yeni formülüyle içeriğini zenginleştirmiş oldu.

v-pills

Özellikle penis büyütücü bu mamulün güncellenmiş formülünde, spiritual kaynaklarda oldukça mucizevi bulunan doğal bitkilere titizlikle uygulanmıştır. Çin bitkisel tıbbı 5000 yıl geriye doğru izlenebilecek bir hazine olarak günümüze ulaşmış ve V-Pills Gold penis boyunu uzatmaya yönelik bileşimlerini de kaynağını doğadan almıştır. Çağlar öncesinden beri Çin, Hint, Afrika vb meditatif kabilelerce; iktidarsızlık, libido enerjisi, cinsel dayanıklılık, üreme desteği ve çeşitli afrodizyak etkileri için formüller geliştirilmiş hatta Ying-Yang uyumundaki Yang (erkek temsili) erektil fonksiyonları geliştirmek için bu doğal bitkisel karışımları kullanmıştır.

 

 

V-Pills Gold

 

V-Pills Gold içeriğinde oldukça çeşitli doğal ve bitkisel bileşenle beraber cinsel fonksiyonlarınızın potansiyelini yüzde yüz arttırır.  Düzenli kullanım (2-6 ay) sonrasında, penis dokularındaki ereksiyon ilişkili enzimleri geliştirir ve penise daha fazla ve daha akışkan kan ulaşımını düzenler. İlk etkilerini;  peniste büyüme, kalınlaşma ve sert ereksiyon olarak kullanıma başlanmasının ilk ayıyla beraber gösterir.

 

Cinsel organ gelişimi üzerine yapılan araştırmalar sonucu oluşturulan bu bitkisel formülasyonlar sayesinde penis dokularındaki kan akışının teşvikiyle peniste irileşme ve büyüme sağlanır.  Bu kalıcı büyüme (2-7 cm) orjinal V-Pills Gold’un in tek işlevi değil. İçeriğindeki Oriental Ginseng, Saw Palmetto, Pausinystalia Yohimbe, Ptychopetalum Olacoides vb gibi bitkisel özler, kan akışkanlığı ve damarlardaki uygun genişleme sayesinde sert ve güçlü bir ereksiyona neden olur. Cinsel etkileşimle beraber uzun sureli bir sertleşme ve boşalma kontrolü sağlar.

 

 

Orjinal V-Pills

 

Sadece bu sitede orjinal penis büyütücü ürünlere ulaşabilmenizi garanti edebilir ve sipariş verebilirsiniz. Peniste büyüme, sert ve tam ereksiyon sağlama ve boşalma kontrolü gibi konularda size tam destek olacak Orjinal V-Pills, kusursuz içeriğiyle bu siteden sipariş verilebilir. İletişim için: 0 212 521 46 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Yeni Formüllü V-Pills

 

Doğal bitkisel tıbbı, modern medikal mühendislikle geliştirerek erkek cinsel organ sağlığı için mükemmelleştirildi. Yeni formüllü penis büyütücünün etken bitkisel formülasyonlarıdan bazıları şunlar:

 

  • Maca kabuğu-Lepidium Meyanı: Peru Yerlilerince, atletik gücü geliştirmek, afrodizyak etkileriyle doğurganlığı arttırmak, cinsel dayanıklılığı üst seviyeye çıkarmak için kullanılmıştır.

 

  • Catuaba: Merkezi sinir sistemini uyaran, Brezilya kökenli bir ağaçtır. Üç alkaloidler grubu; A, B ve C sinir sistemini uyararak cinsel fonksiyon geliştirmek için aynı coğrafyada kullanılmıştır.

 

  • L-arginin: Kan damarlarını rahatlatır ve daha fazla kanın arterlerden akmasına ve penisteki kan akışını artırmaya izin verir. Daha sert, büyük ve daha uzun ömürlü ereksiyon sağlar

 

  • Pygeum Africanum: Kuzey Afrika’da bulunan bir ağaçtır. Prostatla ilgili düzensizliklerin cinsel kuvveti ve ereksiyon kaybını azaltmasını engeller ve s üreci tersine çevirir. Cinsel istek ve güç açısından böbrek üstü bezlerine besin desteği sağlayarak yakıt görevi görür.

 

  • Smilax: Erkeklik hormone (testosteron) için besin desteği niteliğindedir. Testosteron seviyesini arttırmaya destek olduğu için, erkeksi tutkular ve dayanıklılık sağlar.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?